23.3.2017

Náš kmen

Kateřina Dolenská – koordinátorka vzdělání a průvodkyně středa, čtvrtek.
tel: 736 257 201, mail: katka(@)asociaceampi.cz

Vystudovala jsem střední zdravotní školu, sociální pedagogiku a obor umělecké keramiky. Od roku 2003 pracuji jako pedagog volného času, převážně výtvarných kurzů, od roku 2014 jsem spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově. Jsem máma tří dětí.

 

Táňa Niklová Kynclová – průvodkyně pondělí, středa
tel: 775 241 758

Vystudovala jsem Střední uměleckou grafickou školu v Jihlavě a poté se živila počítačovou grafikou. Se založením rodiny prišla i touha po smysluplném vedení sebe i dětí, respektu k ostatním a přírodě. Mám za sebou krátké působení v Lesní školce v podhůří Orlických hor a teď, zpět v Praze, se zabydluji na Kuchyňce. Jsem štastná mamka dvou dětí a teším se, až poznám ty vaše.

 

Helena Jura  – průvodkyně pondělí, úterý
tel: 732 874 748

Absolventka pedagogiky na Jaboku a DAMU. Spoluvedla jsem mateřského klubu    při Waldorfské školce na Jarově a jsem vedoucí děti v tábornickém klubu Káňata. Jsem maminka tří dětí       

 

 

Jiří Procházka – průvodce úterý, čtvrtek
tel: 607 552 815

Studium elektro, poté kamera (film. at. ve Zlíně) a střih (Famu), chvíli průvodcování v MaMaTaTa.
U filmu (i na Famu) působím stále a s dětmi taky. Baví mě bourat stereotypy, dívat se na věci z jiné strany a malí lidé jsou mi v tom velkou inspirací. Jsem s nimi rád parťák a spolupachatel srandy (i když pravidla musí být:). Trochu muzicíruju; naučil jsem se na djembe, cajon a foukací harmoniku, to mám rád. A taky jsem pyšný táta jedné malé princezny.

 

Petr Dolenský – průvodce náhradník, vedoucí táborů, náčelník
tel: 733 764 980, mail: petr(@)asociaceampi.cz

Vystudoval jsem evangelickou theologii a spoustu dalších kurzů souvisejících s pedagogikou, divadlem a ekologií, učil jsem občanku na gymplu, etickou výchovu na základce i fotbálek v nízkoprahovém klubu.  Věnuji se environnmentálnímu vzdělávání, lezení, rodině se třemi dětmi, na Kuchyňce včelařím. Amatérský vztah k přírodě rád sdílím a předávám dál.

 

Šárka Valešková – koordinátorka provozu, průvodkyně náhradník
tel: 776791882, mail: sarka(@)asociaceampi.cz

Jsem absolventkou OA a několika kurzů, od laktační poradkyně až po dulu. Několik let jsem hlídala děti po domácnostech. Umím věci organizovat a komunikovat osobně i na sociálních sítích a všechno zařídím. Jsem mamka tří kluků.

 

Kamila Broulíková – vedoucí mateřského klubu
tel: 728 428 211

Jsem absolventkou oboru Sociální péče a pedagogiky, 2 roky jsem působila jako učitelka v mateřské škole ve Zdibech (Zahrádka pro děti) a Psárech (Klub-mozaika), jako pořadatelka táborů a hlídání dětí pro společnost 4lístek dětem, nyní jsem maminka na mateřské dovolené.