23.3.2017

Náš kmen

Kateřina Dolenská 
koordinátorka provozu a vzdělávání, kontakt pro zájemce, průvodkyně středa, čtvrtek.
tel: 736 257 201, mail: katka(@)asociaceampi.cz

Vystudovala jsem střední zdravotní školu, sociální pedagogiku a obor umělecké keramiky. Od roku 2003 pracuji jako pedagog volného času, převážně výtvarných kurzů, od roku 2014 jsem spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově. Jsem máma tří dětí.

 

Táňa Niklová Kynclová
průvodkyně pondělí, čtvrtek
tel: 775 241 758

Vystudovala jsem Střední uměleckou grafickou školu v Jihlavě a poté se živila počítačovou grafikou. Se založením rodiny prišla i touha po smysluplném vedení sebe i dětí, respektu k ostatním a přírodě. Mám za sebou krátké působení v Lesní školce v podhůří Orlických hor a teď, zpět v Praze, se zabydluji na Kuchyňce. Jsem štastná mamka dvou dětí a těším se, až poznám ty vaše.

 

Helena Jura 
průvodkyně pondělí, úterý
tel: 732 874 748

Absolventka pedagogiky na KATaP DAMU a JABOKu, kdesi v pravěku i numerická matematička. Spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově, děti v tábornickém klubu, je matkou tří. Baví mě hudba, divadlo, rituály a slavnosti a dětské hry a nápady, jak být teď a tady.     

 

Jiří Procházka
průvodce úterý, středa
tel: 607 552 815

Studium elektro, poté kamera (film. at. ve Zlíně) a střih (Famu), chvíli průvodcování v MaMaTaTa. U filmu (i na Famu) působím stále a s dětmi taky. Baví mě bourat stereotypy, dívat se na věci z jiné strany a malí lidé jsou mi v tom velkou inspirací. Jsem s nimi rád parťák a spolupachatel srandy (i když pravidla musí být:). Trochu muzicíruju; naučil jsem se na djembe, cajon a foukací harmoniku. A taky jsem pyšný táta jedné malé princezny.

 

Petr Dolenský
manažer projektu, vedoucí táborů, průvodce náhradník
tel: 733 764 980, mail: petr(@)asociaceampi.cz

Vystudoval jsem evangelickou theologii a spoustu dalších kurzů souvisejících s pedagogikou, divadlem a ekologií, učil jsem občanku na gymplu, etickou výchovu na základce i fotbálek v nízkoprahovém klubu.  Věnuji se environnmentálnímu vzdělávání, lezení, rodině se třemi dětmi, na Kuchyňce včelařím.

 

Šárka Valešková
hospodářka, průvodce náhradník
tel: 776791882, mail: sarka(@)asociaceampi.cz

Jsem absolventkou OA a několika kurzů, od laktační poradkyně až po dulu. Několik let jsem hlídala děti po domácnostech. Umím věci organizovat a komunikovat osobně i na sociálních sítích a všechno zařídím. Jsem mamka tří kluků.

 

Kamila Broulíková
vedoucí mateřského klubu
tel: 728 428 211

Jsem absolventkou oboru Sociální péče a pedagogiky, 2 roky jsem působila jako učitelka v mateřské škole ve Zdibech (Zahrádka pro děti) a Psárech (Klub-mozaika), jako pořadatelka táborů a hlídání dětí pro společnost 4lístek dětem, nyní jsem maminka na mateřské dovolené.