23.3.2017

Příměstské tábory

Příměstské tábory na Kuchyňce. 

Tento rok proběhly na Kuchyňce celkem 3 příměstské tábory. Foto najdete ve fotogalerii. Příměstké tábory začínají být naší tradicí a proto se můžete těšit příští rok na další.

 

denně 8.30-16.30

pro děti od 3 do cca 8 let            

Zahradníci  

Účastníci tábora se  setkají s mlsným kozlem i hranými a vyprávěnými příběhy plodin pěstovanými na zahradě.  Víno, meruňky, fazole či mrkev…ti všichni mají co vyprávět o svém původu a životu v dalekých zemích. Jejich semínka, kořínky, stonky,  květy i plody toho vědí hodně a vyplatí se je prohlédnout, prozkoumat, malovat i ochutnat. Děti vedle her a příběhů také čeká práce: setí i i sklízení,  rytí i pletí, mulčování, hnojení i zálévání.

Dobrodruzi  

Během jednoho týdne zažijeme neuvěřitelná dobrodružství zahrady. Budeme putovat přes skály, plížit se vysokou trávou, honit se s kocourem a třeba potkáme i trpaslíka. Čeká nás vaření na ohni, houpání se v hamace pod třešněmi, vyrábění indiánských čelenek a hraní spousty her.

Řemeslníci   

Co se stane, když se potkají pekař, včelař, zahradník, hrnčíř a knihař na naší zahradě?  Inu, bude z toho spousta vyprávění i  her a také vonící housky, sladký med a včely zaopatřené na zimu, něco hebkého z vlny a nakrmené ovce, vytvarovaná hlína a z toho všeho krásný příběh ve vlastnoručně vyrobené knize.    

CENA  2600 Kč včetně stravy (cena ročníku 2018). Sourozenecká sleva 2300Kč. 

PLATBA  Platbu uhraďte na číslo účtu: 2601279122/2010 (Fio Banka), do poznámky uveďte „příměstský tábor +   jméno a příjmení Vašeho dítěte.“

Storno podmínky: 14 dní až měsíc před táborem: 50% z částky, do 14 dní před táborem 100% z částky. V případě nemoci je možné se po domluvě přeregistrovat na jiný tábor, pokud bude volné místo. V případě, že dítě onemocní v průběhu tábora, nebo bude chybět z jiného důvodu, nevzniká právo na vrácení poměrné částky. Je to ale možné řešit i individuálně.

POJIŠTĚNÍ: Děti NEMAJÍ úrazové pojištění, doporučujeme alespoň základní úrazové pojištění. Naše organizace je pojištěna pojištěním odpovědnosti.

PŘIHLÁŠENÍ elektronicky  ZDE

PROHLÁŚENÍ O BEZINFEKČNOSTI– odevzdává se v den nástupu na tábor

Organizační informace

 

KONTAKTNÍ OSOBA  Mgr. Petr Dolenský – 733 764 980 – petr@asociaceampi.cz