23.3.2017

Náš kmen

Kateřina Dolenská
vedoucí pedagog školky, kontakt pro zájemce, průvodkyně středa, čtvrtek
tel: 736 257 201, mail: katka(@)asociaceampi.cz

Vystudovala střední zdravotní školu, sociální pedagogiku a obor umělecké keramiky. Od roku 2003 pracuje jako pedagog volného času, převážně výtvarných kurzů, od roku 2014 spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově. Je máma tří dětí.

 

Helena Jura 
koordinace slavností a měsíčního zpravodaje, průvodkyně pondělí, úterý
tel: 732 874 748, mail: helena(@)asociaceampi.cz

Absolventka pedagogiky na KATaP DAMU a JABOKu. Spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově, děti v tábornickém klubu, je matkou tří. Baví ji hudba, divadlo, rituály a slavnosti a dětské hry a nápady, jak být teď a tady.

 

Táňa Niklová Kynclová
komunikace s rodiči, objednávání obědů, průvodkyně pondělí, čtvrtek
tel: 775 241 758, 
mail: tana(@)asociaceampi.cz

Studovala uměleckou grafickou školu v Jihlavě a pak školu života. Má moc ráda práci s malými lidmi na kopci, dále se realizuje jako počítačová grafička a výrobce oblečení. Miluje hudbu, tanec, vítr a marcipán.

 

Marie Galatíková
průvodkyně úterý, středa
tel: 605 371 486,
mail: marie(@)asociaceampi.cz

Vystudovala psychologii na FSS MU. Absolvovala výcvik Učitel naživo, výcvik krizové intervence a další kurzy. V létě ji potkáte na cestách prostorem i časem pro outdoorovou cestovku. Přespává sama v lesích za každého počasí – skaut je přece nepromokavý! Baví ji rozličné sporty (nyní ponejvíce lezení),

 

Petr Dolenský
vedoucí projektu školky, koordinace táborů a pronájmů, pomocník zahradníka
tel: 733 764 980, mail: petr(@)asociaceampi.cz

Vystudoval evangelickou theologii a další kurzy souvisejících s pedagogikou, divadlem a ekologií. Učil občanku, etickou výchovu i fotbálek v nízkoprahovém klubu.  Věnuje se environmentálnímu vzdělávání, rodině se třemi dětmi a na Kuchyňce včelaří.

 

Katarína Petránková 
finance, vedoucí kanceláře
tel: 602 313 621, mail: katarina(@)asociaceampi.cz

Vystudovala sociologii na FSV UK. Finanční manažerka a vedoucí kanceláře v jedné osobě, pečuje o tabulky i o lidi. Baví ji ruční práce a flora všeho druhu, miluje jídlo a dobrou kávu.

 

 

Ondřej Rynda
srdce zahrady – zahradník a školník

Absolvent střední zahradnické školy. Tehdy ho zahradničení vůbec nebavilo. Dnes se stalo jeho koníčkem. Zajímá se o živou půdu, ekologické zemědělství, zdravě obhospodařovanou krajinu v sousedství divoké přírody. Co je kde potřeba opravit, vytvořit, postavit, tam můžeme zavolat Ondru.

 

Honza Valeška
ředitel organizace AMPI
tel: 774 683 833, mail: honza(@)asociaceampi.cz

Absolvent sociální a kulturní ekologie na FHS UK. Ředitel organizace, duchovní otec Komunitní zahrady Kuchyňka.  Hraje na bicí a je skvělý táta tří kluků.