23.3.2017

Náš kmen

Kateřina Dolenská 
koordinátorka provozu a vzdělávání, kontakt pro zájemce, domlouvání náhrad, průvodkyně středa, čtvrtek.
tel: 736 257 201, mail: katka(@)asociaceampi.cz

Vystudovala střední zdravotní školu, sociální pedagogiku a obor umělecké keramiky. Od roku 2003 pracuje jako pedagog volného času, převážně výtvarných kurzů, od roku 2014 spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově. Je máma tří dětí.

Táňa Niklová Kynclová
komunikátorka s rodiči, objednávání obědů, průvodkyně úterý, středa
tel: 775 241 758, 
mail: tana(@)asociaceampi.cz

Vystudovala Střední uměleckou grafickou školu v Jihlavě a poté se živila počítačovou grafikou. Se založením rodiny prišla i touha po smysluplném vedení sebe i dětí, respektu k ostatním a přírodě. Má za sebou krátké působení v Lesní školce v podhůří Orlických hor a teď, zpět v Praze, se zabydluje na Kuchyňce. Je štastná mamka dvou dětí.

Helena Jura 
koordinátorka slavností a měsíčního zpravodaje, průvodkyně pondělí, úterý
tel: 732 874 748

Absolventka pedagogiky na KATaP DAMU a JABOKu, kdesi v pravěku i numerická matematička. Spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově, děti v tábornickém klubu, je matkou tří. Baví ji hudba, divadlo, rituály a slavnosti a dětské hry a nápady, jak být teď a tady.

Petr Dolenský
manažer projektu, koordinátor táborů, průvodce náhradník
tel: 733 764 980, mail: petr(@)asociaceampi.cz

Vystudoval evangelickou theologii a spoustu dalších kurzů souvisejících s pedagogikou, divadlem a ekologií. Učil občanku na gymplu, etickou výchovu na základce i fotbálek v nízkoprahovém klubu.  Věnuje se environnmentálnímu vzdělávání, lezení, rodině se třemi dětmi a na Kuchyňce včelaří.

Šárka Valešková
hospodářka, průvodkyně náhradnice
tel: 776 791 882, mail: sarka(@)asociaceampi.cz

Absolventka OA a několika kurzů, od laktační poradkyně, zpracování placenty až po dulu. Několik let hlídala děti po domácnostech. Umí věci organizovat a komunikovat osobně i na sociálních sítích a všechno zařídí. Je mamka tří kluků.

Ondřej Rynda
srdce zahrady – zahradník a školník

Absolvent střední zahradnické školy. Tehdy ho zahradničení vůbec nebavilo. Dnes se stalo jeho koníčkem. Zajímá se o živou půdu, ekologické zemědělství, zdravě obhospodařovanou krajinu v sousedství divoké přírody. Co je kde potřeba opravit, vytvořit, postavit, tam můžeme zavolat Ondru.

 

Kamila Broulíková
vedoucí mateřského klubu
tel: 728 428 211

Je absolventkou oboru Sociální péče a pedagogiky, 2 roky působila jako učitelka v mateřské škole ve Zdibech (Zahrádka pro děti) a Psárech (Klub-mozaika), jako pořadatelka táborů a hlídání dětí pro společnost 4lístek dětem. Nyní je maminka na mateřské dovolené.

Honza Valeška
ředitel organizace AMPI
tel: 774 683 833, mail: honza(@)asociaceampi.cz

Absolvent sociální a kulturní ekologie na FHS UK. Ŕeditel a  finanční manažer organizace. Hraje na bicí a je skvělý táta tří kluků.