23.3.2017

Náš kmen

Kateřina Dolenská
vedoucí pedagog školky, kontakt pro zájemce, průvodkyně středa, čtvrtek
tel: 736 257 201, mail: katka(@)asociaceampi.cz

Vystudovala střední zdravotní školu, sociální pedagogiku a obor umělecké keramiky. Od roku 2003 pracuje jako pedagog volného času, převážně výtvarných kurzů, od roku 2014 spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově. Je máma tří dětí.

 

Jana Řeháková   
komunikace s rodiči, průvodkyně pondělí, úterý, středa
mail: janar(@)asociaceampi.cz

Vítr ji přivál z Krkonoš, kde od r. 2015 vedla děti v lesní školce a pak i jako třídní pedagog ve škole ve smíšené třídě 1. až 3. ročníku. Ráda zpívá, kreslí čte, píše, vypravuje a žije příběhy. Ráda s dětmi objevuje svět.Vystudovala sociální pedagogiku a předškolní pedagogiku. Je mámou tří dospělých dětí a babičkou malé vnučky.

 

Barbora Malijevská 
objednávání obědů, koordinace slavností, průvodkyně pondělí, úterý, středa
mail: bara(@)asociaceampi.cz

Vystudovala kulturní dědictví a historii na FF UHK. Během studia působila v různorodých sociálních službách. Po narození dcery se vrátila do magického světa dětí, od roku 2019 se věnuje přírodní pedagogice a tématu lesních školek. Má ráda les, pohádky, staré i nové fotografie, odrazy v kalužích, kávu a čokoládu.

 

Petr Dolenský
vedoucí projektu školky, koordinace táborů a pronájmů, pomocník zahradníka
tel: 733 764 980, mail: petr(@)asociaceampi.cz

Vystudoval evangelickou theologii a další kurzy souvisejících s pedagogikou, divadlem a ekologií. Učil občanku, etickou výchovu i fotbálek v nízkoprahovém klubu.  Věnuje se environmentálnímu vzdělávání, rodině se třemi dětmi a na Kuchyňce včelaří.

 

Katarína Petránková 
finance, vedoucí kanceláře
tel: 602 313 621, mail: katarina(@)asociaceampi.cz

Vystudovala sociologii na FSV UK. Finanční manažerka a vedoucí kanceláře v jedné osobě, pečuje o tabulky i o lidi. Baví ji ruční práce a flora všeho druhu, miluje jídlo a dobrou kávu.

 

Ondřej Rynda
srdce zahrady – zahradník a školník

Absolvent střední zahradnické školy. Tehdy ho zahradničení vůbec nebavilo. Dnes se stalo jeho koníčkem. Zajímá se o živou půdu, ekologické zemědělství, zdravě obhospodařovanou krajinu v sousedství divoké přírody. Co je kde potřeba opravit, vytvořit, postavit, tam můžeme zavolat Ondru.

 

Honza Valeška
ředitel organizace AMPI
tel: 774 683 833, mail: honza(@)asociaceampi.cz

Absolvent sociální a kulturní ekologie na FHS UK. Ředitel organizace, duchovní otec Komunitní zahrady Kuchyňka.  Hraje na bicí a je skvělý táta tří kluků.