23.3.2017

Náš kmen

 

Barbora Malijevská 

ředitelka školky, pedagožka pondělí, středa, pátek
tel: 725 870 911, mail: bara(@)asociaceampi.cz
Vystudovala kulturní dědictví a historii na FF UHK. Během studia působila v různorodých sociálních službách. Po narození dcery se vrátila do magického světa dětí, od roku 2019 se věnuje přírodní pedagogice a tématu lesních školek. Má ráda les, pohádky, staré i nové fotografie, odrazy v kalužích, kávu a čokoládu.

 

Kateřina Dolenská

kontakt pro zájemce, hospodářka, členka správní rady pedagožka úterý, čtvrtek, pátek
tel: 736 257 201, mail: katka(@)asociaceampi.cz
Vystudovala střední zdravotní školu, sociální pedagogiku a obor umělecké keramiky. Od roku 2003 pracuje jako pedagog volného času, převážně výtvarných kurzů, od roku 2014 spoluvedla mateřský klub při Waldorfské školce na Jarově. Je máma tří dětí.

 

Adéla Míková   

pedagožka středa, čtvrtek mail: adela(@)asociaceampi.cz
Adéla se narodila a žije v Praze, každou volnou chvíli ale za město prchá. V dětství se věnovala skautingu, kde později vedla oddíl vlčat. V současnosti je studentou katedry výchovné dramatiky na DAMU. Je mámou dvou dětí.

 

Johana Menčíková

pedagožka pondělí, úterý, mail: johana(@)asociaceampi.cz
Vystudovala obor Didaktická ilustrace na FDU ZČU v Plzni, kde teď pokračuje v navazujícím magisterském oboru. Velkou část dětství strávila ve skautském oddíle, který i několik let vedla a pořád se k němu ráda vrací, i když už jenom jako návštěva. Johanku baví různé tvoření, háčkování, hra na kytaru, výlety do přírody a nově se začala věnovat i šití.

 

Petr Dolenský

jednatel ústavu školky, koordinace táborů a pronájmů (AMPI)
tel: 733 764 980, mail: petr(@)asociaceampi.cz
Vystudoval evangelickou theologii a další kurzy souvisejících s pedagogikou, divadlem a ekologií. Učil občanku, etickou výchovu i fotbálek v nízkoprahovém klubu.  Věnuje se environmentálnímu vzdělávání, rodině se třemi dětmi a na Kuchyňce včelaří.

 

Jindřiška Vojíková  

účetní administrativa
mail:
jindriska@asociaceampi.cz

 

 

 

Ondřej Rynda

srdce zahrady – zahradník a školník
Absolvent střední zahradnické školy. Tehdy ho zahradničení vůbec nebavilo. Dnes se stalo jeho koníčkem. Zajímá se o živou půdu, ekologické zemědělství, zdravě obhospodařovanou krajinu v sousedství divoké přírody. Co je kde potřeba opravit, vytvořit, postavit, tam můžeme zavolat Ondru.

 

Honza Valeška

předseda správní rady ústavu Zahradní školka Kuchyňka, z.s.
Absolvent sociální a kulturní ekologie na FHS UK.  Duchovní otec Komunitní zahrady Kuchyňka.  Hraje na bicí a je skvělý táta tří kluků.

 

Katarina Petránková 

členka správní rady ústavu Zahradní školka Kuchyňka, z.s. 

 

 

 

Radka Huo Adamcová 

členka správní rady ústavu Zahradní školka Kuchyňka, z.s.